Reklam
ÇORUM DETAY HABER

AHLATCI, “500” KİŞİYİ YAZILIMCI YAPACAK

AHLATCI, “500” KİŞİYİ YAZILIMCI YAPACAK

Ahlatcı Holding, Çorum’da kariyer fırsatı ve iş garantili yazılım kursu açarak 500 Çorumluya iş imkanı sunacak.

Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı, oğulları Ahmet Emin Ahlatcı ve Ateş Ahlatcı’nın katılımı ile basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Ahlatcı, 500 kişiye verilecek olan yazılım kursu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ahlatcı, kurs için herhangi bir yaş sınırı bulunmadığını kaydederek, kursa ortaokul, lise, Üniversite veya daha yüksek yaş gruplarından yazılıma meraklı herkesin başvuru yapabileceğini duyurdu.

Yazılım kursuna başvurular bugün itibari ile başlarken son başvuru tarihi ise 1 Ağustos olarak açıklandı.

Günümüz ve geleceğin en önemli mesleğinin yazılım olacağını dile getiren Ahmet Ahlatcı, alanında uzman kişilerle bu kursları vereceklerini ve oluşturdukları sınıflarda öğrencilerin 6 ay gibi bir sürede mezun olacaklarını dile getirdi.

Ahlatcı Holding olarak iştiraki bütün şirketlerde kendi geliştirdikleri yazılımları kullandıklarını dile getiren Ahmet Ahlatcı, “bu kursta alanında uzman kişilerle gençlerimizi buluşturarak kaliteli, donanımlı ve analitik eğitimler vereceğiz. Buradan mezun olan kişilere de iş imkanı sağlayıp kendi şirketlerimizde işe alacağız. Bizde çalışmak istemeyen olursa da zaten onuda kimse boşta bırakmaz, burada aldığı kaliteli eğitim sayesinde hemen kaparlar” diye konuştu.

Yazılım kursuna başvuruda bulunmak isteyenler ahlatcivakfi.org.tr adresi üzerinden başvuruda bulunabilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi