Reklam
ÇORUM DETAY HABER

AKÇA ÇORUM ÖZEL HASTANESİ’NDE

AKÇA ÇORUM ÖZEL HASTANESİ’NDE

Çorum Özel Hastanesi güçlü uzman hekim kadrosuna bir yenisini daha ekledi. Çorum Özel Hastanesi, Radyoloji kadrosuna Uzm. Dr. Şahin Akça’yı ekleyerek hekim kadrosunu daha da güçlendirdi.

Radyoloji bölümünün Çorum için önemli branş olduğunu belirten Çorum Özel Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Bilgili; Çorum halkına kaliteli hizmet sunmayı ilke edindiklerini ve bu doğrultuda yoğunluğu çok fazla olan ve tüm branşların tanı ve tedavi için ihtiyaç duyduğu Radyoloji bölümü için Uzm. Dr. Şahin Akça’yı kadrolarına kazandırdıklarını ifade etti.

Bilgili, “Radyoloji Bölümünde Yeni Uzm. Dr. Şahin Akça ve 9 Radyoloji Tekniker-Teknisyeniyle halkımıza hizmet veriyoruz. Hastanemiz Radyoloji alanında MR (Manyetik Rezonans), Bilgisayarlı Tüm Vücut Tomografisi, Dijital Röntgen, Mamografi, Kemik Yoğunluğu Ölçüm Cihazı, Gelişmiş Ultrasonografi Cihazları ile çalışmaktadır. Hastalarımızın bu alandaki tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Yeni Uzmanımız Uzm. Dr. Şahin Akça ile de tüm girişimsel radyoloji işlemlerini de hastanemizde bundan sonra yapabileceğiz” dedi.

Çorum Özel Hastanesi’nin hızla büyüdüğünü dile getiren Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Bilgili; “Çorum halkına hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız. Halkımıza sunduğumuz hizmetler gün geçtikçe kalitesini yükseltmektedir. Ayrıca hastanemiz yatak kapasitesini ve hizmet çeşitliliğini arttırarak Çorum’a ihtiyacı olan güzel bir tesis sunmaktadır.’’ diye konuştu.

Radyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Şahin Akça, Çorum Özel Hastanesi’nde Çorum halkına ve hemşerilerine hizmet vermekten gurur duyduğunu belirterek, Hastane’nin güçlü kadrosunda yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Akça, halkımızın taleplerine ve ihtiyaçlarına doğru şekilde cevap vereceklerini söyledi.

Uzm. Dr. Şahin Akça 10.08.1984 yılında Çorum’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Çorum’da tamamladı. Tıp Fakültesini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Uzmanlığını da Ankara Numune Hastanesinde 2015 yılında tamamlayan Akça, Çorum Devlet Hastanesi Acil Servisinde ve Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde görev yapmıştır.

Alanında oldukça deneyimli olan Uzm. Dr. Şahin Akça;

  • Girişimsel Radyolojik İşlemler (Solid Organ Biyopsileri, Kitle Biyopsileri, Kapalı Kist Tedavileri),
  • Nefrostomi (Böbrek Katateri Takılması),
  • Apse Drenaj İşlemleri,
  • Ultrason ve Doppler İşlemleri
  • Penil Doppler Uygulaması,
  • Kapalı Kist Hidatik Tedavisi Uygulaması (Köpek Kisti Tedavisi),
  • Port Takılması-Çıkarılması (Kanser Hastalarında),

Gibi çok sayıda girişimsel Radyoloji İşlemlerini başarı ile uygulamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi