Reklam
ÇORUM DETAY HABER

AŞAĞI SANAYİ DE DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR

AŞAĞI SANAYİ DE DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Millet Bahçesi etrafından bulunan aşağı sanayinin artık bu güzel şehrimize yakışmadığını söyledi.

Oto Tamirciler Odası Başkanı Necmettin Uzun’un Çorum Sanayi Sitesi düzenlediği kahvaltı programında konuşan Aşgın, aşağı sanayi de kentsel dönüşümün başlayacağını belirterek esnafın biran önce taşınma işlemlerine hız vermesini istedi.

Ağgın, “Burası sanayi olmaktan çıktı. Esnaf kardeşlerimizin biran önce Çorum Sanayi Sitesindeki dükkanlara taşınmaları gerekmekte. Biz en kısa zamanda burada alt yapı çalışmalarını başlatarak kentsel dönüşümün startını vereceğiz. Adayken risk alarak burayı taşıyacağımızı söyledik. Adayken söylediğimiz bir şeyi yapmamak bize yakışmaz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın adamlarına yakışmaz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mutlu günaydın dedi ki:

    Sanayii mize verdiği ilgi alakadan dolayı sayin belediye başkanı mıza ve tum calisma arkadaşlarına çok teşekkür ederim ve sayın cesob başkanımız tamirciler oda başkanım kss kop başkanım ve hitit 19 kooperatifi başkanım ve tüm yönetim kurulu üyesi arkadaslara tsk borç bilir çalışmalarında kolaylıklar dilerim

    Sesimize ses vermeniz bizi bir hayli mutlu etmiştir.

BİR YORUM YAZ
casino maxi