Reklam
ÇORUM DETAY HABER

AYDA 90 BİN LİRA GELİR ELDE EDECEK

AYDA 90 BİN LİRA GELİR ELDE EDECEK

Uğurludağ Belediyesi’nin başarılı Belediye Başkanı Remzi Torun, ilçeye kazandırdığı hizmetlere bir yenisini daha ekledi.
Göreve başladığı günden itibaren Uğurludağ İlçesi’nin daha yaşanabilir hale gelmesi için hem belediyecilik hizmetlerinde, hem de milletvekilleri ile kurduğu iyi ilişkiler sayesinde genel idareden sağladığı hizmetlerde adından söz ettiren Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, partisi tarafından 31 Mart seçimleri için yeniden aday gösterildi.
Torun’un girişimleri sonucu Uğurludağ Belediyesi tarafından ihale edilen ve yapımı tamamlanan 1001 KW gücündeki Güneş Enerji Santrali, tamamlandı ve bir süre önce elektrik üretimine başladı.
Başkan Remzi Torun’un yaptığı açıklamaya göre, Güneş Enerji Santrali ile üretilecek olan elektrik bölgenin önemli elektrik ihtiyacını karşılayacak. Elektrik üretiminden Uğurludağ Belediyesi yaz aylarından 120 bin TL; kış aylarında ise 60 bin TL olmak üzere aylık ortalama 90 bin TL gelir elde edecek.
Güneş Enerji Santrali ile enerji üretimine katkının yanısıra elde edilecek olan gelirle Uğurludağ Belediyesi’ne de önemli gelir elde edilecek olması ilçe halkı tarafından da memnuniyetle karşılandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi