Reklam
ÇORUM DETAY HABER

BAYAT ÇÖP KAMYONU VE KONTEYNIR ALDI

BAYAT ÇÖP KAMYONU VE KONTEYNIR ALDI

Çorum’un Bayat Belediyesi çöp hizmetlerinde kullanılmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığından 2020 model Otogar Atlas 6+1 m3 kapasiteli çöp kamyonu ve 400 litrelik 105 adet çöp konteynırı aldı.

Bayat Belediyesi İlçenin belirli noktalarında, çöp konteynırlarının yetersiz olduğu tespitinin ardından harekete geçerek Çevre ve Şehircilik Bakanlığından çöp kamyonu ve çöp konteynırı talebinde bulunmuştu.

Belediye Başkanı Ekrem Ünlü, ilçenin temizlikte önemli hizmetler elde ettiğini ifade etti. Ünlü, çöp kamyonu ve çöp konteynırlarının ana halterler, ilçe merkezinde ve yol çevresinde kullanılacağını belirtti.

Bayat’ta temizlik hizmetlerinde önemli gelişmeler yaşandığını, ilçede daha önceden haftada bir kez çöpler toplanırken şimdi çöplerin iki günde bir toplandığını ifade eden Ünlü, “Yeni araçlar alarak güçlendirdiğimiz temizlik hizmetlerimizi şimdi de yeni araç ve konteynırlar ile destekliyoruz. Yeni yaptığımız bu hizmeti ilçenin ana halterleri ve ilçe merkezinde ve yol çevresinde kullanacağız. Hem estetik görüntü açısından eski çöp konteynırı ve bidonlarımızı yenileceğiz hem de daha sağlıklı bir hizmet sunacağız. Yeni çöp toplama aracı ve çöp konteynırlarının Bayat’ımıza kazandırılmasında yardımcı olan, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Çorum Milletvekillerimiz Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu’ya Bayat Halkı adına teşekkür ederim. Yeni çöp toplama aracı ve çöp konteynırları halkımıza hayırlı olsun ” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi