Reklam
ÇORUM DETAY HABER

BELEDİYE’DEN ÖDÜLLÜ OKUMA YARIŞMASI

BELEDİYE’DEN ÖDÜLLÜ OKUMA YARIŞMASI

Çorum Belediyesi Gençlik Merkezleri tarafından ödüllü kitap okuma yarışması düzenliyor. Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan yarışmaya ilkokul üçüncü sınıftan sekizinci sınıfa kadar bütün öğrencilerin katılabileceğini kaydetti. Öğrencilerin “Sahabeden 101 Hatıra”, velilerin ise “Ashab-ı Kiram” kitaplarını okumaları gerektiğini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan kitapların Çorum Belediyesi Gençlik Merkezleri’nde dağıtılmaya başlandığını dile getirdi.

Yarışmada dereceye giren 20 kişiye ödül verileceğini söyleyen Başkan Yardımcısı Turhan Candan “Okuyan Şehir Çorum projesi kapsamında ilkokul üçüncü sınıftan sekizinci sınıfa kadar olan öğrencilerimize yönelik Ailemle Okuyorum yarışması gerçekleştirdik.

Yarışmaya katılacak olan öğrenci ve veliler kitapları Gençlik Merkezlerimizden temin edebilirler. Yarışmada birinci olanlara 1000 TL, ikinci olanlara 750 TL, üçüncü olanlara ise 500 TL para ödülü verilecek. Öte yandan ilk 20’ye girenlere ise Konya gezisi ve okul çantası hediye edeceğiz.

29 Nisan’da yapılacak olan sınavın ardından 4 Mayıs’ta ödül töreni ile dereceye girenlere ödüllerini vereceğiz. Tüm Çorum halkını yarışmamıza katılmaya davet ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi