Reklam
ÇORUM DETAY HABER

CHP ALACA DA SEÇİM STARTINI VERDİ

CHP ALACA DA SEÇİM STARTINI VERDİ

CHP’den Alaca Belediye Başkanlığı adaylığı kesinleşen Sedat Genç için tanıtım toplantısı düzenlendi.

Toplantı öncesi CHP Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, CHP Alaca Belediye Başkan Adayı Sedat Genç ve CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç Alaca’da bir işyeri açılışı yaptılar.

İşitme cihazları ve sağlık ürünleri satışı yapan işyerinin açılışını, CHP Çorum İl başkanı Hasan Eray Tüfekçi, CHP Alaca Belediye Başkan Adayı Sedat Genç ve CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç yaptı. Açılışı kurdele keserek yapan CHP’liler hayırlı uğurlu olması ve bol kazanç temennisinde bulundular.

CHP’liler Çorum’a dönerken yol üzerinde eski adıyla Gel Hayır yeni adıyla Boğazönü Köyü ve civar köylere uğrayarak köylülerle bir araya geldiler. Köylülerin sıkıntı ve şikâyetlerini dinleyen CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi; “Atatürk’ün dediği gibi Köylü milletin efendisidir. Bizlerde CHP olarak köylülerimize itibarını geri vereceğiz. Köylerdeki hayat standartların yükselmesi için elimizden geleni yapacağız, CHP iktidarında çiftçimizin yüzü gülecek ucuz mazot, ucuz gübre ve ürettiği mahsulü değerinde satabilecek” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi