Reklam
ÇORUM DETAY HABER

CHP ŞEKER FABRİKASI’NDA SORUN DİNLEDİ

CHP ŞEKER FABRİKASI’NDA SORUN DİNLEDİ

Çorum’da özelleştirilen şeker fabrikasından alacaklarının ödemelerini alamadığını iddia eden nakliyeci ve çiftçilerden oluşan yaklaşık 200 kişilik grup, Ankara-Samsun Karayolu’nda oturma eylemi yaptı. Bu eylemlerin araştırılması ve ilgililerle görüşmek üzere CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse ve CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, CHP İl Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çorum Şeker Fabrikası İşletmecisi Safi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Safi ve Safi Holding Yönetim kurulu Üyesi Cengiz Safi ile görüştüler.

Safi Safi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Safi’nin karşıladığı, CHP Heyeti Şeker Fabrikasında yaşanan olaylarla ilgili bilgi aldı. Hakan Safi nakliyecilerin ödemelerini yaptıklarını çiftçiyle kesinlikle bir sorunları olmadıklarını ve her türlü kolaylığı sağladıklarını söyledi.

CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse yaşanan olayları yakinen takip ettiğini ve konuyla alakalı bilgi almak için burada olduklarını ve kimsenin mağdur olmaması için CHP olarak buradayız, elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi