Reklam
ÇORUM DETAY HABER

ÇORUM OTOMOBİL FABRİKASINI HAK EDİYOR

ÇORUM OTOMOBİL FABRİKASINI HAK EDİYOR

CHP Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi Volkswagen’in Türkiye’de yapmayı planladığı otomobil fabrikasının Çorum’a kazandırılması için yapılan girişimlerden memnun olduğunu ve her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti.

Volkswagen’in Türkiye’ye yapacağı yatırımla ilgili süreci yakından takip ettiğini belirten CHP Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi “Volkswagen’in Türkiye’ye yapacağı yatırım en çok Çorum’a yakışır. Çorum’da otomotiv sektörüne yönelik büyük bir adım atılmış olacak. Bu yatırım Çorum’un yükselen ve büyüyen sanayisi için çok büyük bir fırsat olacak. Binlerce kişiye iş imkânı doğacak ve çorumda işsizliğin azalması yönünde ciddi katkılar sağlayacaktır. Cumhuriyet Halk Partisi olarak her türlü siyasi desteğe hazırız.

Çorum coğrafi konumu sebebiyle birçok bölgeye merkez konumundadır. Anadolu’nun yükselen yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu sebeple Çorum bir otomobil fabrikasının kurulması için Çorum her anlamda hazırdır. Bu değerli girişimlerinden dolayı iş adamımız Ahmet Ahlatçı’ya teşekkür ediyorum. Bu önemli yatırımı gündeme getirerek kamuoyu oluşturulmasında emek veren yerel basın mensuplarımıza ayrıca teşekkür ediyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi