Reklam
ÇORUM DETAY HABER

ÇORUM’A SAĞLIK YATIRIMLARINA BAKAN SÖZÜ

ÇORUM’A SAĞLIK YATIRIMLARINA BAKAN SÖZÜ

AK Parti Çorum Teşkilatı, sağlık alanında Çorum’a yapılacak olan yatırımları yeni Bakan Dr. Fahrettin Koca ile görüştü.

AK Parti Çorum Teşkilatı, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti eski İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’ın katıldığı ziyarette Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Sağlık Müdürü Dr. Ömer Sobacı, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. İhsan Malatya hazır bulundu.

Çorum’a sağlık alanında yapılan yatırımlarım görüşüldüğü ziyarette Çorum heyeti, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca tebrik ederek görevinde başarılar diledi.

Ziyarette Bakan Koca’ya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yerine yapılacak yeni Diş Hastanesi ve Yavruturna Mahallesine yapılacak olan Aile Sağlık Merkezi, Hitit Üniversitesi bünyesinde açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi ile ilgili bilgiler veren Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, “Çorumlu vatandaşımıza, ilimizi sağlık alanında bölgede bir numara yapacağımıza dair sözler verdik. Bunun bir kısmını başardık. Artık Çorum’dan sevki engellediğimiz gibi sevk alır hale geldik. Çorum’u sağlıkta bir numara yapma hedefimizde, sizlerin de yardımlarını bekliyoruz. Sıradaki hedefimiz ise kanser teşhis tedavi merkezi, fizik tedavi iyileştirme merkezi ve psikiyatri servisinin Çorum’umuza kazandırmaktır” dedi.

Ziyaretten dolayı Çorum heyetine teşekkür eden Bakan Koca ise, Çorum’a yapılacak olan sağlık yatırımlarına katkıda bulunacağı sözünü verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi