Reklam
ÇORUM DETAY HABER

ÇORUM’DA İHRACATI 6,5 KAT ARTIRDIK

ÇORUM’DA İHRACATI 6,5 KAT ARTIRDIK

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Çorum’da yatırım ortamını iyileştirerek, ekonominin önünü açtıklarını söyledi.

AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi , 22.Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu ve İl yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 24 Haziran seçim çalışmalarını Küçük Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyareti yaparak sürdüren Karadağ, 24 Haziran’ seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayları Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı için destek istedi.

Küçük Sanayi Sitesi’nde ki işyerlerinde esnaflarla selamlaşan ve tek tek ellerini sıkan Karadağ, çalışanlarla sohbet etti.

Esnafın sorun ve taleplerini yerinde dinleyen Karadağ, sorunların çözümü konusunda üzerlerine ne düşüyorsa yapmaya hazır olduklarını kaydetti. Küçük Sanayi Sitesi esnafı da Karadağ’a çay ikram ederek, Cumhurbaşkanı adaylarına ve Cumhur ittifakına destek vereceklerini söyledi.

 “ÇORUM’DA İHRACATI 6,5 KAT ARTIRDIK”

Vatandaşların ve esnafın yoğun ilgisi ile ziyaretlerini sürdüren Karadağ, Çorum’da ihracatı 6,5 kat artırdıklarının altını çizdi.

Esnafın kalifiye eleman bulma konusunda çektikleri sıkıntıların farkında olduklarını belirten Karadağ, “15 Yıllık iktidarımız döneminde, yatırımı desteklemek amacıyla 383 yeni yatırım teşvik belgesi düzenleyerek ekonomi’nin çarklarını hızlandırdık, bu belgeler kapsamında sadece 2017 yılında 2002 yılına kıyasla ilave istihdamı 1,5 kat artırdık ve 10.035 kişilik ilave istihdam sağladık” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI BELİRLENEN KRATERLERDE DEVAM EDİYOR”

Esnafın Cumhur İttifakı konusundaki sorusuna cevap veren Karadağ, “Cumhur İttifakındaki ortağımız olan MHP yöneticileri ve milletvekili adayları kardeşlerimiz ile sürekli istişare içinde bulunuyoruz. MHP seçim çalışmalarında Cumhur ittifakını ön plana çıkarırken, AK Parti kendisini ön planda tutuyor gibi söylentiler kasıtlı çıkarılmaktadır. Slogan ve afiş çalışmalarımızı Genel Merkezlerimiz belirlemektedir. Cumhur ittifakı belirlenen kraterlerde çerçevesinde uyum içerisinde devam ediyor. Cumhur İttifakına gönül vermiş vatandaşlarımız bu tür dedikodulara inanmasından birlik ve beraberlik içerisinde her iki parti çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi