Reklam
ÇORUM DETAY HABER

ÇORUM’DA MOTOR SHOW BAŞLIYOR

ÇORUM’DA MOTOR SHOW BAŞLIYOR
Oto Tamirciler Esnaf Odası tarafından bu yıl 2.’si organize edilen Motosiklet Festivali, 21 Ağustos Cumartesi günü motor tutkunlarını Çorum’da buluşturacak. Adrenali yüksek gösterilerin ve yarışmaların yapılacağı Motosiklet Festivali, Atahan Atlı Spor Kulübü tesislerinde gerçekleştirilecek.
Festival hakkında bilgi veren Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, Cumartesi günü saat 12.00’de festival için Çorum’a gelen konukları Fuar Alanı’nda karşılayacaklarını belirterek, saat 13.00’de ise hep birlikte şehir turu atılacağını kaydetti.
Daha sonra festivalin gerçekleştirileceği Atahan Atlı Spor Kulübü’ne geçileceğini ve burada kamp çadırlarının kurulacağını vurgulayan Necmettin Uzun, gece saat 24.00’e kadar çeşitli yarışma ve konserlerle Çorum’a Türkiye’nin değişik şehirlerinden gelen motor tutkunlarını en güzel şekilde ağırlayacaklarını dile getirdi.
Festivale katılacak olan motor tutkunlarına kask uyarısında da bulunan Başkan Uzun, kasksız kesinlikle motora binilmemesini istedi.
2 gün sürecek olan festivalin Çorum’un tanıtımına da katkı sunacağını ifade eden Necmettin Uzun, festivalin düzenlenmesinde emeği geçen başta Vali Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın olmak üzere Emniyet Müdürü Mehmet Gülser, ÇESOB Başkanı Recep Gür ve oda üyesi motosikletçi esnafına teşekkür etti.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi