Reklam
ÇORUM DETAY HABER

ÇORUMLU ESNAFI RAPOR EDECEKLER

ÇORUMLU ESNAFI RAPOR EDECEKLER

CHP’den gelen bir heyet Çorum’da esnafın durumunu ele alarak rapor halinde Genel Merkezi bilgilendirecek.

CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, CHP Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender ve CHP Basın Sorumlusu İlhami Türksal, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında Çesob’u ziyaret ettiler.

CHP Heyetini ÇESOB Başkanı Recep Gür ve Meslek oda başkanları karşıladı. CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse ziyarette şunları dile getirdi; “CHP Genel Merkezi tarafından 81 ilde ekonomik kriz ve krizin etkilerini araştırmak üzere komisyonlar kurulduğunu, Çorumdaki ekonomik kriz ve etkilerini araştırmak üzere CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ve kendisinin görevlendirildiğini söyledi.”

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere; “Çorumda esnafın durumunu açılan ve kapanan iş yeri sayısı ve esnafın sorunlarını, beklentilerini raporlaştırarak CHP Genel merkezine ileteceğini söyledi.”

ÇESOB Başkanı Recep Gür ve Meslek oda başkanları yaşanan ekonomik kriz ve Çorumda esnafın durumu ve beklentileri hakkında CHP heyetine kapsamlı bilgi verdiler. ÇESOB Başkanı Recep Gür ve Meslek oda başkanları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP heyetine teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi