Reklam
ÇORUM DETAY HABER

FATİH ERBAKAN ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

FATİH ERBAKAN ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Sungurlu İlçe Teşkilatı ve partililer tarafından çiçeklerle karşılandı.
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, teşkilatlarının hizmet binası ve il danışma toplantısına katılmak için Çorum’a geldi.
Erbakan, Çorum’a giderken Sungurlu’da bir dinlenme tesisinde mola verdi. Erbakan, burada Sungurlu İlçe Başkanı Serkan Uzunkaya ve ilçe teşkilatı tarafından karşılandı ve çiçek takdim edildi.
Yeniden Refah Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Serkan Uzunkaya, “Genel Başkanımız Fatih Erbakan Çorum’a giderken Sungurlu Ocaklı Dinlenme Tesislerinde mola verdi. Yeniden Refah Partisi Sungurlu İlçe Teşkilatı tarafından kendisine ilçemize hoş geldiniz denilip çiçek takdim edildi. Kısa bir sohbetin ardından Sungurlu İlçe Teşkilatı Genel Başkana Çorum’a kadar araç konvoyuyla eşlik etti. Ardından Çorum’daki çok kalabalık bir araç konvoyuyla beraber Çorum İl Teşkilatının açılış yapılacağı yere gidildi. Daha sonra da il kongresinin yapılacağı Devlet Tiyatro Salonuna geçilip burada Genel Başkanımız Erbakan yoğun ve coşkulu kalabalığa hitaben konuşmasını gerçekleştirdi.” diye konuştu.
Mola sırasında partililerle bir süre sohbet eden Fatih Erbakan, “Yeniden Refah Partisi olarak bin sene İslam’a bayraktarlık yapmış bin sene bütün insanlığın kurtuluşu için mücadele etmiş bu aziz milletin desteği ile en kısa zamanda iktidar olacağız. Yaşanabilir Türkiye’yi, yeniden büyük Türkiye’yi, yeni Türkiye öncülüğünde adil bir dünyayı yeni bir dünyayı tarihimizde olduğu gibi yeniden aziz milletin evlatlarıyla birlikte yeniden kurup hakim kılacağız” dedi.
Konuşmanın ardından Fatih Erbakan, Sungurlu İlçe Teşkilatı eşliğinde Çorum’a hareket etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi