Reklam
ÇORUM DETAY HABER

GAZİ CADDESİ TEK YÖN MÜ OLUYOR?

GAZİ CADDESİ TEK YÖN MÜ OLUYOR?

Çorum Belediye Meclisi, Ekim ayı dönem toplantısı gerçekleştirildi. Başkan Gül, Meclis üyelerinin memleketine hizmet konusunda bir ve beraber olmayı başarabilmiş ender illerden biri olduklarını belirterek, ili için, memleketi için çalışan ve seviyesini koruyan meclis üyelerine teşekkür ederek başladı.

Belediyecilik çalışmaları dışında neler yaptıklarını meclis üyeleriyle paylaşan Başkan Gül, stadyum ve spor salonunun Gençlik ve Spor Bakanlığı’na devredilmesi ve yapılan harcamaların bakanlıkça karşılanması için girişimlere devam ettiklerini anlattı. Gül, bakanın bu konuya sıcak baktığını dile getirdi. Aynı konuyu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a da ilettiğini hatırlatan Gül, “İyi bir görüşme yaptım” dediği görüşmede Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’ın talimat vereceğini söylediğini dile getirdi.

Turizm Bakanı ile yaptığı görüşmeyi de anlatan Başkan Gül, Bakanı Çorum’a davet ettiğini vurguladı.

Ulaşım konusunda önemli adımlar attıklarını belirten Gül, yeni otoparklarla ilgili plan ve projelerinin bulunduğunu kaydetti. Gazi Caddesi için tek yön uygulamasını kamuoyunun tartışmasına açmak istediklerini kaydeden Gül, konuyu önce meclise açtığını, ardından da “Ben yaptım oldu” demek yerine Sivil Toplum Kuruluşlarının ve kurumların konuyu değerlendirmelerini isteyeceklerini anlattı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi