Reklam
ÇORUM DETAY HABER

GENÇLERİMİZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZDÜR

GENÇLERİMİZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZDÜR

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Aşgın mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, 19 Mayıs 1919’daki önemli günü “Benim tüm ümidim gençliktedir” diyerek gençlerimize ithaf ettiğini belirterek, “”Tarih boyunca istiklal ya da ölüm dışında üçüncü bir seçeneği kabul etmeyen aziz milletimiz, 19 Mayıs 1919’da yine aynı anlayışla tam bağımsızlığına sahip çıkmıştır” dedi.

Aşgın, “Gazi Mustafa Kemal, milli mücadelenin başlangıcı olan bu tarihi günü en büyük gücümüz ve umudumuz olan gençlerimize bayram olarak armağan etmiştir.

Gençlerimiz; ülkemize, bayrağımıza, dinimize, vatanımıza, milletimize bağlı ve bu değerleri her zaman el üstünde tutan bir gençlik olarak topraklarımıza sahip çıkmaya devam edecektir. Bir asır önce milli mücadelemizin kahramanı olan gençlerimiz, bugün de milli ve yerli ekonomimizin, milli ve yerli sanayimizin, milli ve yerli teknolojimizin,  milli ve yerli kültür ve sanatımızın neferleri olarak ülkemize en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Unutulmamalıdır ki bir milletin asıl gücü; topu, tüfeği yahut tankı değil imanlı ve inançlı gençliğidir.

Bu vesileyle, özgürlüğümüzün, bağımsızlığımızın, egemenliğimizin ve Cumhuriyetimizin teminatı sevgili gençlerimiz başta olmak üzere aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi