FLAŞ HABER
Reklam
ÇORUM DETAY HABER

GENÇLİK FESTİVALİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

GENÇLİK FESTİVALİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen “Ben De Varım!” projesi kapsamında “Spor Dolu Bir Gün” sloganı ile hazırlanan Gençlik Festivali büyük ilgi gördü.

Hentbol’dan Bocce’ye,  Güreş’ten Kick Boks’a, Badminton’dan Okçuluk’a, Mas Güreşi’nden Zeka Oyunları’na kadar çeşitli etkinliklerin tanıtıldığı ve katılımcılara uygulama şansı tanındığı bir festival havasında geçen şenlik, Atatürk’ün Samsuna ayak basarak Kurtuluş yolunu açtığı 19 Mayıs’ın 100. yılı anısına yapılan “100. Yıl Koşusu” ile başlayıp, katılımcılar arasında düzenlenen yarışmalar ile devam etti. Fuar alanının açılışı İlçe Kaymakamı Oğuzhan Ocak ve Belediye Başkanı Ekrem Ünlü tarafından yapıldı.

Katılımcılar fuar alanında ilgi duydukları spor dalı hakkında teknik bilgi sahibi olmalarının ardından, bu dalla ilgili düzenlenen etkinliklere katılarak kendilerini deneme fırsatı buldular. Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, kendi imkânları ile hazırlanan fuar öğrencilerin ve halkın keyifli bir gün geçirmesine vesile olmasının yanında, spor dallarının tanıtımı ve insanları teşviki yönünde büyük bir rol oynadı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi