Reklam
ÇORUM DETAY HABER

“HALK GÜNÜ” KALDIĞI YERDEN DEVAM

“HALK GÜNÜ” KALDIĞI YERDEN DEVAM

Çorum Belediyesinin sosyal belediyecilik uygulamalarından bir tanesi olan ve pandemi koşulları nedeniyle yapılamayan “Halk Günleri” buluşmaları tekrar başlıyor.

 

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın vatandaşların talep ve önerilerini dinlediği, dertlerine ortak olduğu “Halk Günleri” buluşmaları kaldığı yerden devam ediyor. Çorumluların derdiyle dertlenen, mutluluğunu paylaşan Başkan Aşgın, sevginin ve barışın temellerini oluşturduğu hoşgörü ve muhabbet kültürünün mensubu olduklarını ve bu doğrultuda gönüllere girmekten başka dertleri olmadığını ifade etti. Aşgın, “Sevginin şairi Yunus Emre’nin ‘Ben gelmedim dava için, benim işim sevgi için, dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmağa geldim’ dizelerinde ifade ettiği gibi gönüller yapmaya geldik. Hemşehrilerimizin derdiyle dertlenmeye, sevincini paylaşmaya geldik. Bu anlamda yaptığımız ve pandemi nedeniyle ara vermek zorunda kaldığımız halk günleri buluşmalarını tekrardan başlatıyoruz” dedi.

 

Çorumluların doğrudan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’la görüşebilecekleri “Halk günleri” buluşmaları bugünden itibaren her Çarşamba saat 14.00-16.00 arasında belediye başkanlığı makamında gerçekleştirilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi