FLAŞ HABER
Reklam
ÇORUM DETAY HABER

HALK TEPKİLİ! SUNGURLU’YA BU YAPILIR MI?

HALK TEPKİLİ! SUNGURLU’YA BU YAPILIR MI?

Çorum’un en büyük ilçesi olan Sungurlu’nun Salman Köyü su depolarının elektriğini kesildi. Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner duruma tepki göstererek, “Sungurlumuzun üzerinde tekrar oyunlar oynamaya başladılar” dedi.

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Şahiner, “5 yıldır kendi bünyemizde hiç bir elektrik borcumuz bulunmuyor. Geçmiş dönemden kalan 800 bin TL’lik borcun 500 bin TL’sini ödememize rağmen geri kalan 300 bin TL için Salman Köyü su depolarının elektriğini kestiler. Bir Ermeni olsa, bir Yahudi olsa, bir Rum olsa şu mübarek günlere gireceğimiz günlerde bunlar yapılmaz. Siyasi baskıyla hiç bir belediyelere müdahil olamıyorlar, şuan itibariyle Sungurlu Belediyesi’nin kuyularının elektriğini kesiyorlar.
Şuan toplamaya kalksam su borcu bulunanlardan 3-4 trilyon para toplarım. Ancak biz bunu yapacak kadar alçalmadık, alçalmayacağız da. Şunu açıkça söylüyorum. Bizi eğdiremezler. Sungurlu’yu kimseye yedirtmem. En küçük Belediyenin 1 trilyon borcu var.

Bizim hiç borcumuz olmadığı halde, geçmişinde 500 bin TL’sini ödediğimiz halde şu Ramazan ayına yaklaştığımız şu günlerde sırf Sungurlu halkını cezalandırmak için bunu yapıyorlar. Asbest borular hava yapıp patladığında Sungurlu en az 6 ay susuz kalır. Bunun hesabını kim verecek. Takdiri siz hemşehrilerime bırakıyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi