Reklam
ÇORUM DETAY HABER

KADIN MUHTAR ADAYLARI BULUŞTU

KADIN MUHTAR ADAYLARI BULUŞTU

Çorum’un çeşitli mahallelerine muhtar adayı olan kadınlar, birlik ve beraberlik toplantısında bir araya geldiler.

Me-Va Garden Cafe’de gerçekleştirilen buluşmaya Çepni Mahallesi Muhtar Adayı Ayla Erdemli, Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Nesrin Aksungur, Bahçelievler Mahallesi Muhtar Adayları Emine Özten, Ülkü Karakuş ve Habibe Alkan, Yeniyol Mahallesi Muhtar Adayı Hacer Tülay Örs, Kale Mahallesi Muhtar Adayı Şemsi Özdemir, Buharaevler Mahallesi Muhtar Adayları Yasemin Eyvazlı ve Esra Savaş, Karakeçili Mahallesi Muhtar Adayı Diler Salmancan ve Akkent Mahallesi Muhtar Adayı Fidan Gül katıldı.

Birlik ve beraberlik toplantısında konuşan Çepni Mahallesi Muhtar Adayı Ayla Erdemli, kadın muhtar adayları olarak bir araya gelmekteki amaçlarının Çorum’un her mahallesine kadın elinin anne şefkatinin değmesi olduğunu ifade etti.

Kadınlar olarak büyük medeni cesaret göstererek muhtarlık yarışında kendilerinin de olduğunu dile getiren Erdemli, “Kadınlar olarak her alanda olduğumuz gibi muhtarlık görevini de başarıyla yapacağımızdan hiç kuşkumuz yok. Temennimiz seçimlerin saygı ve sevgi içerisinde geçmesidir. Davete katılım gösteren tüm kadın muhtar adaylarımıza 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde başarılar diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi