Reklam
ÇORUM DETAY HABER

KARNINDAN 13 KİLOLUK KİTLE ÇIKTI

KARNINDAN 13 KİLOLUK KİTLE ÇIKTI

Çorum’da bir kadının karnından 13 kiloluk kitle çıkarıldı. Karnında şişlik, karın ağrısı ve nefes almada zorluklar yaşayan Z.A., bir süre önce kentteki bir özel hastaneye başvurdu.

Dahiliye polikliniğinde muayene olan Z.A.’nın çekilen tomografi sonucu karnında 40 santimetre çapında kitle tespit edildi. Hastanede Op. Dr. Mustafa Uzun’a yönlendirilen Z.A., 2 yıldır karnındaki şişliği bildiği halde ameliyat olmadığını dile getirerek, “Ameliyat olmaktan çekindim” dedi.

Oğlunun ısrarı üzerine ameliyat olmayı kabul eden Z.A., hemen ameliyata alındı. Dr. Gür Topcuoğlu, Op. Dr. Mustafa Uzun ve Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Aziz Cengiz ile ameliyathane ekibi tarafından yapılan başarılı operasyonla 40 santimetre çapındaki kitle Z.A.’nın karnından çıkarıldı. Hastaneden konuyla ilgili yapılan açıklamada kitlenin 13 kilogram ağırlığında olduğu belirtilerek, “Operasyon sonrasında erken ve geç herhangi bir komplikasyon olmamıştır. Hastamız kendi ihtiyaçlarını karşılayacak durumdadır. Taburcu olmayı bekliyor” denildi. -leblebitv

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi