Reklam
ÇORUM DETAY HABER

KAVUNCU’DAN “DAYAK” AÇIKLAMASI!

KAVUNCU’DAN “DAYAK” AÇIKLAMASI!

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, bugün son dakika olarak gündeme düşen Eski İl Başkanı Mehmet Karadağ ile yaşanan kavgaya açıklık getirdi.

Kavuncu sosyal medya hesabından açıklamada bulunarak, Eski İl Başkanı Mehmet Karadağ ile sözlü sataşma yaşandığını belirterek, şu görüşlere yer verdi: “Şahsımla ilgili bazı haber sitelerinde ve sosyal medyada yapılan asılsız haberlerle ilgili kamuoyuna açıklama yapma gereği ortaya çıkmıştır. Bugün Cuma namazı çıkışında partimizin eski il Başkanlığı görevini yürütmüş olan Mehmet Karadağ ile tesadüfen karşılaşmamızın akabinde adı geçen şahıs tarafından şahsıma sözlü sataşmada bulunulmuş ve aramızda kısa bir sözlü münakaşa yaşanmıştır.

Çarpıtılmış haber ve paylaşımlarda iddia edildiği gibi hiç bir şekilde karşılıklı fiili bir müdahale söz konusu olmamıştır. Konuyla ilgili olarak Kıymetli Kamuoyunu yanıltmaya yönelik yapılan her türlü yanlış ve yanlı paylaşımda bulunanlara yönelik yargı mercilerine başvuru yapılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi