Reklam
ÇORUM DETAY HABER

KÜLCÜ’DEN YILMAZ’A CEVAP: GEL ANLATAYIM

KÜLCÜ’DEN YILMAZ’A CEVAP: GEL ANLATAYIM

Çorum Eski Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, daha önceki paylaşımlarında yeni stat ile ilgili ortaya atılan ihale bedellerinin gerçeği yansıtmadığını dile getirerek, tamamen iftira olduğunu beyan etmişti.

Bugün de CHP Meclisi Grup Başkan Vekili Tuncay Yılmaz, yaptığı paylaşımla tartışmalara yeni bir boyut kazandırdı. Yılmaz, sosyal medya aracılığı ile yaptığı paylaşımda stat yapım ihalesinin Eski Başkan Külcü’nün belirttiği gibi 59 milyon TL + KDV değil aksine Yeni Stadyumun öngörülen yapım maliyetinin 81 Milyon 637 Bin 710 TL olduğunu ayrıca 108 Milyon TL arsa değeri ile birlikte toplam Stadyumun maliyetinin 189 Milyon 637 Bin 710 TL’ye çıktığını savundu. Yılmaz, “Ayrıca 189 milyon 637 bin 710 TL’lik maliyet üzerine 20 milyonda Spor Toto’dan alınan paranın eklendiği ve toplam maliyetin 209 milyon 637 bin 710 TL olduğu doğru mudur?” şeklinde bir de soru yöneltti.

Bunun üzerine Eski Başkan Muzaffer Külcü kendi hesabından bir açıklama daha yaparak, Tuncay Yılmaz’a cevap verdi.

Külcü, “Tuncay Yılmaz siz müsait olduğunuzda gelin ben size anlatayım siz de o gösterdiğiniz evrakların aslında ne olduğunu, baktığı evrakın ne olduğunu anlamayan, evrakı size veren arkadaş kimse ona anlatırsınız. Böylece hem siz yanıltılmazsınız hem de Çorum kamuoyu.

Biz ağzımızdan çıkan sözün ardında hep durduk bunu bütün Çorum bilir” şeklinde açıklamada bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi