Reklam
ÇORUM DETAY HABER

MOBİLYA SEKTÖRÜ TOPARLANIYOR

MOBİLYA SEKTÖRÜ TOPARLANIYOR

TSO Orman ve Ağaç Ürünleri Grubu Meclis Üyesi Murat Erdal, Çorum’ da mobilya sektörünün özellikle Mart, Nisan ve Mayıs ayında bir kayıp yaşadığını belirterek, Haziran ayının ilk haftasından itibaren sektörün hareketlenerek siparişlerin ve satış cirolarının artmaya başladığını söyledi.

Covid 19 sürecinde hükümetin aldığı tedbirlerin yerinde olduğunu gördüklerini dile getiren Erdal, “Kısa çalışma ödeneği, kamu bankalarının sektörümüze desteğini hissettik. Tabi sektör olarak sendeledik ama çok kısa sürede bu destekler ile kendimize geldik. Hepimizin bildiği gibi Türkiye’de de Mobilya sektörünün bir hikayesi var. Bu hikaye sağlam temeller üzerine kurulmuş olup, bütün olumsuz şartlarda dahi sürdürüle bilir durumdadır.

Sektör temsilcileri olarak o eski şaşalı günlerimizi özlemle bekliyoruz. Çorumlu hemşehrilerimizden özel ricamız olacaktır. Mutlaka tanıdığınız, bildiğiniz bu şehirde faaliyet gösteren üretici ve mağazacı esnaf dostlarınızı tercih ediniz. Yerli esnaf güçlenirse, kazanırsa yaşamakta olduğumuz şehrimiz güzelleşecek ve gelişecektir. Bu vesile ile Tüm hemşehrilerimizin Kurban Bayramlarını kutlar, esenlikler dileriz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi