Reklam
ÇORUM DETAY HABER

MUSTAFA ŞİMŞEK ANADOLU LİSESİ AÇILDI

MUSTAFA ŞİMŞEK ANADOLU LİSESİ AÇILDI

Eğitimci ve işadamı Mustafa Şimşek’in sahibi olduğu Özel Mustafa Şimşek Anadolu Lisesi düzenlenen görkemli bir törenle hizmete girdi.

Üçtutlar Mahallesi Ilıca 1. Sokak No: 13 adresinde hizmet verecek olan Özel Mustafa Şimşek Anadolu Lisesi’nin açılışına protokol yoğun ilgi gösterdi.

Başta Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan olmak üzere açılışa Belediye Başkanı Zeki Gül, İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, Çorum Eski Milletvekilleri Adnan Türkoğlu, Muharrem Şemsek, MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, CHP İl Başkanı Ali Rıza Suludere, Sendika Başkanları, Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Ünlü ve çok sayıda davetli katıldı.

Okunan duaların ardından özel lisenin açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi. Daha sonra okulu gezen protokol üyeleri ve vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Özel Mustafa Şimşek Anadolu Lisesi hakkında bilgi veren Eğitimci ve işadamı Mustafa Şimşek, 15 derslikten oluşan okullarında 233 öğrenciye eğitim vereceklerini açıkladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi