Reklam
ÇORUM DETAY HABER

ÖĞRENCİLERDEN ANİTTA’YA TEKNİK GEZİ

ÖĞRENCİLERDEN ANİTTA’YA TEKNİK GEZİ

Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği programından 20 öğrencinin katılımıyla Anitta Otel’e teknik gezi düzenlendi. Üniversite Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği programı öğrencilerinin otel işletmesinin işleyişini yerinde görmesi otel işletmesinin bünyesinde faaliyet gösteren departmanlarla ilgili incelemelerde bulunmaları ve mesleki uygulamaları yerinde görebilmeleri için düzenlenen gezide öğrencilere bölüm öğretim görevlileri Ahmet Aknar, Yusuf Ormankıran, Ayhan Başçı ve Dr. Öğretim Üyeleri Ali İzzet Yılmaz ve Salih Zeki Şahin eşlik etti.

Anitta Otel Genel Müdürü Hasan Özer Gökmen tarafından karşılanan öğrenci ve öğretim elemanlarına otelin işleyişi ve turizm endüstrisi hakkında genel bilgi verildi. Daha sonra grup Bell Captain Ömer Şahin eşliğinde departman ziyaretlerine geçildi. Executive Chef Ahmet Özdemir tarafından mutfak departmanı hakkında derinlemesine bilgi verildi ve departmanın tüm alanları ziyaret edildi.

Programa katılan öğrenciler, programın kendileri için oldukça öğretici bir gezi olduğunu ve kariyer planlamalarında kendilerine yol gösterici olacağını bildirdi.

Teknik gezi hakkında konuşan bölüm öğretim elemanları ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Zekeriya Işık, sektörel işbirliğine dayalı teknik programların devam edeceğini belirterek, Anitta Otel Genel Müdürü Hasan Özer Gökmen ve etkinliğe katkı sağlayan tüm otel yönetici ve çalışanlarına teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi