Reklam
ÇORUM DETAY HABER

OĞUZLAR’DA GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

OĞUZLAR’DA GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

Muzaffer Yıldırım’ın belediye başkanı seçildiğinden beri büyük bir dönüşüm yaşayan Oğuzlar İlçesi sosyal hizmetler alanında da büyük bir değişime sahne oluyor.
Belediyede başlatılan sosyal hizmetler hakkında bilgi veren Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, önceki dönemlerde cenazelerde kefen hizmeti belediye tarafından ücretli karşılanıyordu diyerek, “Artık bu hizmet belediyemiz tarafından ücretsiz karşılanıyor.

İnsanların cenazeleri dolayısıyla acılarını yaşadıkları bir dönemde bir de bu hizmetten ücret alınmasına gönlümüz razı olmadığı için bu hizmetleri ücretsiz hale getirdik. İlçe pazarımıza ulaşım kolaylığı için cuma günleri sabah saat 11.00’de İlçe merkezine öğleden sonra da Kızılcapelit ve Asarçayı Mahallelerimize ücretsiz servis hizmeti sunmaya başladık. Temelinde halka hizmet olan Gönül Belediyeciliğini Oğuzlarımızda inşa etmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Büyüyüp gelişirken alt yapı ve imara yönelik çalışmalar yaparken insanı merkeze alan, insana hizmet için var olan bir anlayışla Oğuzlar halkımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz” dedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi