Reklam
ÇORUM DETAY HABER

ŞAHİNER GAZETECİLERİ YİNE UNUTMADI

ŞAHİNER GAZETECİLERİ YİNE UNUTMADI

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilerle bir araya geldi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Çorum ve ilçelerinde yayın yapan gazete, televizyon, web tv ve internet haber sitelerinin temsilcileriyle Mesire Kafe’de bir araya geldi.

Başkan Şahiner, kahvaltıda basın mensuplarının son derece hassas bir görevi yerine getirdiğini, toplumun gören gözü, duyan kulağı olarak görev yaptığını ifade etti.

“Toplum sizlerin şahitliği ile bilgileniyor, öğreniyor” diyen Başkan Şahiner, “Gazetecilik mesleği, toplumsal bilinci arttırmak, güçlendirmek ve kamu yararına her zaman ön planda tutmak açısından önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi ve olayların anlık olarak servis edilmesi adına önemli bir görev üstlenmektedirler. Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci de basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle ilçemizin, ilimizin ve ülkemizin sorunlarına değinen, gerek yerel gerek ulusal çapta tanıtımını yapan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, özel hayata saygılı bir anlayışla çalışmalarını sürdüren bütün basın mensuplarına başarılarının devamını dilerim” dedi.

Konuşmasının ardından Başkan Şahiner, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü gazetecilerle birlikte pasta keserek kutladı. Daha sonra gazetecileri makamında ağırlayan Başkan Şahiner, gazetecilere çeşitli hediyeler takdim etti.

Program, Belediye binasında hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.

BAŞKANA SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

Gazeteciler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir araya geldiği Sungurlu Belediye Başkan Şahiner’in doğum gününü pasta keserek kutladı.

Programa katılan gazeteciler, 51 yaşına giren Başkan Şahiner için pasta hazırlattı. Sürpriz karşısında mutlu olduğunu belirten Başkan Şahiner, “Doğum günümü hatırlayıp, bana sürpriz hazırlayan siz değerli gazeteci arkadaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.

Başkan Şahiner, gazeteciler ile birlikte kendisi için özel hazırlatılan pastanın mumlarını üfleyerek pastayı kesti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi