Reklam
ÇORUM DETAY HABER

ŞAKA GİBİ! AMELİYATHANEDE UNUTULDU

ŞAKA GİBİ! AMELİYATHANEDE UNUTULDU

Ameliyathaneye indirildikten sonra dört saat sedyede bekletilen Çorumlu gazeteci Buğra Kihtir, ‘Sen bugün unutuldun’ denilerek evine geri gönderildi.

Üç hafta önce böbrek taşı ameliyatı geçiren ve operasyon sonunda DJ Stent takılarak taburcu edilen Çorum’un eski basın çalışanlarından Buğra Kihtir, önceki gün stentin alınması için Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniğine gitti. Ameliyata hazır hale geldikten sonra saat 13.00 civarında ameliyathaneye indirilen Kihtir, 17.00’ye kadar sedye üzerinde bekletildi. Mesai bitimiyle birlikte ilgili birimin doktorları hastaneden çıkınca, Kihtir’in ameliyatı ortada kaldı. Kendisine açıklama yapan görevliler, “Sen bugün unutuldun” diyerek Kihtir’i Üroloji servisine geri çıkardı.

Yaşananlardan sonra Üroloji kliniğindeki nöbetçi doktor ile görüşen Kihtir, kendisine “Bugün git, yarın gel” denildiğini belirtti.

Yaşananları trajikomik olduğunu söyleyen Kihtir, “Söz konusu olay herhangi bir konu değil, sağlıkla ilgili bir durum. İnsanların hayatı bu kadar basite alınmamalı. Benim başıma gelen daha ciddi bir durumda olan bir hastanın başına gelse, bunu nasıl açıklayacaklar merak ediyorum” ifadelerini kullandı.

Diğer yandan yaşanan olay bazı ulusal televizyon ve gazetelere de haber konusu oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi