Reklam
ÇORUM DETAY HABER

SÖĞÜTCÜ’DEN 12 EYLÜL MESAJI

SÖĞÜTCÜ’DEN 12 EYLÜL MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mecitözü Belediye Başkan Adayı Emin Söğütcü, 12 Eylül 1980 Askeri Darbe’nin 39.Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Söğütcü mesajında Ülkücü Hareket ve onun şerefli mensuplarının “Bölünmesin diye millet, baki kalsın diye devlet” diyerek bölücülerin karşısında durduğunu, kendilerini feda ederek Türkiye’yi böldürmediğini söyledi.

Ülkücü Hareket’in bu vatanperver çabasına karşı, hareketin dönemin yönetimi tarafından darağaçlarıyla, mahpuslarla, işkencelerle ve sürgünlerle ödüllendirildiğini dile getiren Söğütcü, “Devletini yaşatmak, vatanını sevmekten başka hiçbir suçu olmayan Ülkücü Hareket için 12 Eylül mahkemeleri; zulmün, işkencenin ve adaletsizliğin birer örneği olarak hatırlanacaktır.

Ülkücü Hareket bu toplumu bir arada tutan en önemli toplumsal dinamiklerden birisidir. Bu gerçek asla ama asla göz ardı edilmemelidir. Bu vesile ile cennet vatanımızı emperyalizmin ve komünizmin pençesine teslim etmemek için canından, cananından vazgeçen ülkücü şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi