Reklam
ÇORUM DETAY HABER

SOSYAL BİLİMLERDEN ÖRNEK BULUŞMA

SOSYAL BİLİMLERDEN ÖRNEK BULUŞMA

Özejder Sosyal Bilimler Lisesi 9. Sınıf öğrencilerinin toplum hizmeti çalışmaları kapsamında Türkler İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri ile buluştu.

Özejder Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Necmettin Ünal, okul öğretmenleri ve öğrencileri, Türkler İlkokulu ve Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri ile çeşitli oyunlar oynayıp birlikte eğlendiler. Türkler Köyü İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan halk oyunları gösterisi ise büyük beğeni topladı.

Özejder Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Necmettin Ünal programda yaptığı konuşmada, öğrencilerimizin sosyalleşmesine katkı sağlamak, sorumluluk duygusu vermek, yeni ilgi alanları hakkında duyarlılık, özgüven ve beceriler kazandırmak amacıyla toplum hizmeti çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda 9. Sınıf öğrencilerimiz Türkler İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret ederek burada öğrenim gören öğrencilerle eğlenceli vakit geçirdi. Bu tür çalışmalarımız devam edecek. Öğrencilerimize çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

Türkler öğrencilerinden mektup var

Türkler İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerini ziyaretten sonra Özejder Sosyal Bilimler Lisesi 9. Sınıf öğrencilerine duygu dolu mektup yazdı. Türkler Ortaokulu 5/A sınıfı öğrencileri Göksu Şeval Gayretli, Şükriye Buyruk, 6/B sınıfı öğrencisi Kübra Gökçe mektubunda, “Hepinizi çok sevdik.

Cıvıl, cıvıl insanlarsınız. Bizi cennetteymiş gibi hissettirdiniz” gibi ifadelerle mutluluklarını dile getirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi