Reklam
ÇORUM DETAY HABER

TEPKİLER ÜZERİNE ÖZCAN’DAN AÇIKLAMA

TEPKİLER ÜZERİNE ÖZCAN’DAN AÇIKLAMA

Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan 2 futbolcunun kadro dışı bırakılmasının ardından taraftarın tepkisine cevap verdi. Yeni Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Değerli Çorumspor taraftarları ve çok kıymetli spor kamuoyu. Az önce kulübümüzün resmi sosyal medya hesabından yapılan son dakika başlıklı duyurumuz üzerine yoğun bir şekilde tepki yorumlarının yapıldığını ve yorumların takımımıza faydadan çok zarar vereceği düşüncesi ile bu açıklamayı yapma gereği duydum.

Öncelikle herkese iyi akşamlar diliyor oruçlu olan tüm dostlara da hayırlı iftarlar diliyorum. Kıymetli dostlar; Cuma günü kendi sahamız ve kendi seyircimiz önünde oynadığımız yarı finalin ilk ayağı olan ve 10 binlerin yağmur çamur demeden, orucum demeden doldurduğu ve hep birlikte Büyük Başkan diye bağırdığı kıymetli insanların hayalleri ile oynamayacağımı, aldığım kararın bugünü değil yarınları kurtaracak kararlar olacağını benden daha iyi bileceğinizi umut ederek sizlerden Çarşamba akşamı yarı finalin rövanş maçı bitene kadar sessiz olmaya davet ediyorum.

Şunu bilmenizi isterim ki bu takımdan istemeyerek de olsa yollarımızı ayırdığımız iki kardeşimizin dışında 24 kişi daha olduğunu asla unutmamanızdır. Yapılan yorumlardan kadromuzda olan diğer aslan parçalarının turu geçemeyeceği algısı yaratmak bilinçli taraftara yakışmamaktadır. Bu kadar öyle sabahtan akşama kadar alınmış bir karar değildir. Maçtan sonra evime gitmedim, çocuklarımın daha yüzünü görmedim. İş yerime ayak basmadım. Lütfen acımasız yorumlarınızdan vazgeçin. Bilinçli taraftarımızında bu yorumlara engel olmasını istiyorum. Her yazdığınız yorum kadroda yer alan diğer 24 aslan parçasına saygısızlık ve güvensizlikten öteye gidemez. Yaşananlar bilmeden, 1 saatlik uyku ile hayatını idame ettiren kendini takımını Çarşamba günkü maça hazırlamaya çalışan insanlara bu kadar acımasızca yüklenmek hiçbir Çorumspor taraftarına yakışmamaktadır.

Aldığımız kararın ne kadar doğru ya da yanlış olduğunu şimdiden beyan etmek sadece günlük yaşayan insanların işidir. Bekleyelim görelim. Çarşamba günü rövanş maçından sonra yatıralım masaya kararın ne kadar doğru ta da yanlış olduğunu. Gecesini gündüzüne vermiş en iyi işi çıkarabilmek adına hiçbir fedakarlıktan kaçmamış bu insanların aldığı kararla kendi ayağına kurşun sıkacağını düşünmek sadece düşünmeden hareket edecek insanların işidir. Hiç kimse Çorumspor’dan büyük değildir. Lütfen sürecin buraya nasıl geldiğini bilmeden, açıklarsam eğer yazdığı yorum altında ezilecek duruma kendimizi düşürmeyelim. Ben bir karar aldım ve kararımın da arkasındayım. Çarşamba gece aldığım karar yanlış ise bedelini ödeyecek yine beni. Şehrime ya da tek profesyonel takımı olan Yeni Çorumspor camiasının hayalleri ile oynayacak kadar şerefsiz bir insan değilim.

Son olarak sizlerden ricam Büyük Başkan diye bağırdığınız Başkanınızın aldığı karara saygı duyun ve onun dimdik yanında olun. Çarşamba gecesi aldığı karar yanlış ise yine o Büyük Başkan diye bağırdığınız adamdan hesap sorun. Kimse umudunu kaybetmesin. Kimse karamsarlığa kapılmasın. Her şey bitti, yolladığınız oyuncular olmadan bu tur gelmez, bu senede yalan oldu diye ne kendinizi üzün, ne de bizleri. Hatırlatmak isterim aldığımız kararın ardından şampiyonluk hayal oldu dediğiniz kardeşlerimiz 10 binlerce insanın önünde sahadaydı ve hepimizi üzüntü içerisinde bırakan aslan parçalarındandı. Tekrar ediyorum kimse Çorumspor’dan büyük değil. Sakin olalım, sabırla bekleyelim. 24 aslan parçası o turu getirmek için hazır, siz de hazır olun ve sadece hocanıza, 24 aslan parçasına ve başkanınıza güvenin. Hepinizi çok seviyorum, Çarşamba günü akşamına kadar sizlere layık olmak adına uykuyu haram kıldım kendime. Veballeriniz benim omuzlarımın üzerinde. İçiniz rahat olsun. Ne yaptığımızı bilecek tecrübe ve akla sahip olduğumuzu unutmayın. Benim kocaman ailem hepinize hayırlı akşamlar diliyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi