Reklam
ÇORUM DETAY HABER

TÜFEKÇİ’DEN YENİ YIL MESAJI

TÜFEKÇİ’DEN YENİ YIL MESAJI

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, yeni yıl mesajı yayımladı. Tüfekçi mesajında Türkiye’nin 2018’i derinleşen ekonomik ve siyasi bir kriz ortamında geçirdiğini söyledi. Oldukça zor ve dayanılması güç koşullar altında insanların yaşama tutunma çabasını sürdürdüğünü dile getiren Tüfekçi, “Türkiye, adaletten ekonomiye, demokrasiden insan haklarına kadar birçok alanda maalesef daha da geriye düştü.

Çorum’un, sosyal ve ekonomik anlamda gelişimini hızlandırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Örgütleri olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ederek halkımızın ihtiyaçlarına çözüm üretme çabası içerisinde olacağız.

Her gecenin bir sabahı, her kışın bir baharı vardır. Yeni yıl, yeni umutlar ve yeni başlangıçlar demektir. Martın sonu mutlaka bahar olacak. Güzel ülkemiz ve kentimiz, yeni yılda makûs talihini yenecek ve ilkbaharla birlikte hepimizin yüzü gülecek. 31 Mart’ta yerelde halkın iktidarı kurulacak. Çorum ve Türkiye makûs talihini yenecek. Tüm hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle yeni yılınızı en içten duygularımla kutluyorum ve mutlu yıllar diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi