Reklam
ÇORUM DETAY HABER

YETİM VE GARİPLERİN BAYRAM SEVİNCİ OLALIM

YETİM VE GARİPLERİN BAYRAM SEVİNCİ OLALIM

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Akar mesajında “Allah’a yakınlaşma, rızasını elde etme vesilesi ve Rabbine kayıtsız-şartsız teslimiyetin sembolü olan kurban ibadetinin, dinen şartları elverenler için kurban ibadetinin yerine getirilmesinin, dünyanın her yerinde Müslümanlığın bir işareti, bir ifadesi olduğunu belirtmek isterim” dedi.
Akar, “Bayrama hasret kalanların; yetim, garip, mazlum ve muhtaçların bayram sevinci olalım” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Çocuklarımızı da bayramın coşkusuyla buluşturarak onların zihinlerinde kalıcı hatıralar bırakalım.
Acıların, hüzün ve gözyaşının kuşattığı dünyamızda dil, ırk, renk, kültür, ülke ve coğrafya farkı gözetmeden bayramın neşesini insanlık ailesinin her ferdine ulaştırmaya gayret edelim. Bu duygu ve düşüncelerle, vahyin şehri Mekke’den, Arafat’ta vakfeye duran bütün hacılarımızın, aziz milletimizin ve yeryüzündeki bütün Müslüman kardeşlerimizin mübarek Kurban Bayramı’nı yürekten tebrik ediyor; bu bayramın barış, mutluluk ve huzurun yeryüzünün her yerine hâkim olduğu bir dünyanın inşasına vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
casino maxi